Vítězové jednotlivých kategorií
kategorie Rodinné týmy
čas body
1. masna Ltm A | Josef Kalina | Josefína Kalinová | 2:55 | 70 |
2. Rudý koně z Hanžbůrku | Ivo Černý | Oldřich Černý | 2:48 | 50 |
3.masna Ltm B | Gabriela Kalinová | Eliška Kalinová | 2:55 | 50 |
4. Patrola | Luděk Dvořák | Kubík Bříza | 3:34 | -48 |
kategorie dámy
čas body
1.Klára Patocsová | 3:00 | 200 |
2.Martina Paatzová | 3:16 | 63 |
3. Markéta Hyšplerová | 3:18 | 59 |
kategorie dámské dvojice
čas body
1. SKP Teplice | Partíková Ivana | Karešová Světla | 3:16 | 113 |
2. Koloshop Team | Tamara Chalupecká | Jitka Gartnerová | 2:57 | 110 |
3. BTK EURO BIKE Praha | Markéta Matoušková | Hana Matoušková | 3:00 | 100 |
kategorie smíšené dvojice
čas body
1. Zahrádkáři 4 | Jiří Zmítko | Jana Zmítková | 2:57 | 180 |
2. Zahrádkáři 1 | Míša Česáková | Julek Česák | 3:07 | 166 |
3. Poprvé spolu | Tomáš Myslivec | Olga Lacinová | 2:58 | 125 |
kategorie mužské dvojice
čas body
1. Chromý kůň a Anička | Petr Marusič | Olda Novák | 3:09 | 207 |
2. SELLAs LEMRAs | Martin Talpa | Jan Beer | 3:14 | 182 |
3. Poklidné stáří | Jiří Voska | Jan Kaiser | 3:08 | 164 |
kategorie muži
čas body
1. Josef Nestler | 3:09 | 217 |
2. Adam Léhar | 2:50 | 190 |
3. Jiří Kozelka | 2:59 | 190 |
DOBOJOVÁNO. PŘINÁŠÍME VÝSLEDKY 10.ROČNÍKU
ABSOLUTNÍ KLASIFIKACE | ||||||||
Název | ||||||||
Pořadí | KAT. | dvojice | 1.ČLEN | 2.ČLEN | Čas | kontr. | Série | Body |
1 | M | SKAJP! | Josef Nestler | 3:09 | 19 | 3 | 217 | |
2 | MM | Chromý kůň a Anička | Petr Marusič | Olda Novák | 3:09 | 18 | 3 | 207 |
3 | D | Koloshop | Klára Patocsová | 3:00 | 17 | 2 | 200 | |
4 | M | Hradecký bloudil | Adam Léhar | 2:50 | 16 | 2 | 190 | |
5 | M | Jura | Jiří Kozelka | 2:59 | 16 | 2 | 190 | |
6 | MM | SELLAs LEMRAs | Martin Talpa | Jan Beer | 3:14 | 18 | 2 | 182 |
7 | MD | Zahrádkáři 4 | Jiří Zmítko | Jana Zmítková | 2:57 | 15 | 2 | 180 |
8 | MD | Zahrádkáři 1 | Míša Česáková | Julek Česák | 3:07 | 15 | 2 | 166 |
9 | MM | Poklidné stáří | Jiří Voska | Jan Kaiser | 3:08 | 15 | 2 | 164 |
10 | MM | Los Vorlos | Tomáš Šimek | Jiří Pelnář | 3:12 | 15 | 2 | 156 |
11 | MM | IIG | Martin Černý | Josef Petrus | 3:20 | 15 | 2 | 140 |
12 | M | Dědeček bez babičky | Miroslav Špalek | 3:33 | 15 | 3 | 129 | |
13 | MM | CK Holoubkov | Jan Souček | Josef Kváš | 2:54 | 11 | 1 | 125 |
14 | MD | Poprvé spolu | Tomáš Myslivec | Olga Lacinová | 2:58 | 11 | 1 | 125 |
15 | M | LOST 1/2 | Pavel Kubik | 3:20 | 15 | 1 | 125 | |
16 | MD | SELLA MIXELLA | Lenka Schulzová | Jiří Vavruška | 3:16 | 13 | 1 | 113 |
17 | DD | SKP Teplice | Partíková Ivana | Karešová Světla | 3:16 | 13 | 1 | 113 |
18 | DD | Koloshop Team | Tamara Chalupecká | Jitka Gartnerová | 2:57 | 11 | 0 | 110 |
19 | M | Šantora jr. | Jáchym Šantora | 3:19 | 13 | 1 | 107 | |
20 | MD | DLOUHÁNI | Vladimír Dlouhý | Zuzana Dlouhá | 2:56 | 9 | 1 | 105 |
21 | DD | BTK EURO BIKE Praha | Markéta Matoušková | Hana Matoušková | 3:00 | 10 | 100 | |
22 | MD | Zahrádkáři 3 | Ivča Česáková | Matěj Kašpar | 3:01 | 10 | 0 | 98 |
23 | M | Lacina jr. | Vojtěch Lacina | 3:15 | 11 | 1 | 95 | |
24 | DD | RHC v rozkladu | Karla Jáglová | Eva Pyková | 2:58 | 9 | 0 | 90 |
25 | MD | JJ team | Jana Jiránková | Jan Šembera | 3:30 | 12 | 2 | 90 |
26 | M | SK Žizníkov | Martin Wendler | 3:40 | 14 | 2 | 90 | |
27 | MM | Pupkani Teplice | Robert Pleticha | Jan Bradáč | 3:01 | 9 | 88 | |
28 | R | masna Ltm A | Josef Kalina | Josefína Kalinová | 2:55 | 7 | 0 | 70 |
29 | DD | TOO MUCH CUP | Zuzana Mocová | Alena Šálková | 3:03 | 7 | 64 | |
30 | D | MaPa | Martina Paatzová | 3:16 | 8 | 1 | 63 | |
31 | D | Šlape To | Markéta Hyšplerová | 3:18 | 8 | 1 | 59 | |
32 | MD | Pivovar Kocour | Jana Chrudimská | Alexandr Kotačka | 3:16 | 9 | 58 | |
33 | R | Rudý koně z Hanžbůrku | Ivo Černý | Oldřich Černý | 2:48 | 5 | 0 | 50 |
34 | R | masna Ltm B | Gabriela Kalinová | Eliška Kalinová | 2:55 | 5 | 0 | 50 |
35 | MD | Afterparty | Tereza Němec | Jakub Němec | 3:15 | 8 | 50 | |
36 | MD | Nerozmyslíme si to? | Hana Lamošová | Petr Klouček | 3:23 | 9 | 44 | |
37 | DD | Zahrádkáři 2 | Eliška Česáková | Alice Česáková | 3:23 | 9 | 44 | |
38 | M | Hrbatý pes | Jiří Fišer | 2:30 | 4 | 0 | 40 | |
39 | MD | Šantoráci | Daniel Šantora | Věra Šantorová | 3:39 | 8 | 2 | |
40 | R | Patrola | Luděk Dvořák | Kubík Bříza | 3:34 | 2 | -48 |
DOBOJOVÁNO. PŘINÁŠÍME VÝSLEDKY 10.ROČNÍKU
ABSOLUTNÍ KLASIFIKACE | ||||||||
Název | ||||||||
Pořadí | KAT. | dvojice | 1.ČLEN | 2.ČLEN | Čas | kontr. | Série | Body |
1 | M | SKAJP! | Josef Nestler | 3:09 | 19 | 3 | 217 | |
2 | MM | Chromý kůň a Anička | Petr Marusič | Olda Novák | 3:09 | 18 | 3 | 207 |
3 | D | Koloshop | Klára Patocsová | 3:00 | 17 | 2 | 200 | |
4 | M | Hradecký bloudil | Adam Léhar | 2:50 | 16 | 2 | 190 | |
5 | M | Jura | Jiří Kozelka | 2:59 | 16 | 2 | 190 | |
6 | MM | SELLAs LEMRAs | Martin Talpa | Jan Beer | 3:14 | 18 | 2 | 182 |
7 | MD | Zahrádkáři 4 | Jiří Zmítko | Jana Zmítková | 2:57 | 15 | 2 | 180 |
8 | MD | Zahrádkáři 1 | Míša Česáková | Julek Česák | 3:07 | 15 | 2 | 166 |
9 | MM | Poklidné stáří | Jiří Voska | Jan Kaiser | 3:08 | 15 | 2 | 164 |
10 | MM | Los Vorlos | Tomáš Šimek | Jiří Pelnář | 3:12 | 15 | 2 | 156 |
11 | MM | IIG | Martin Černý | Josef Petrus | 3:20 | 15 | 2 | 140 |
12 | M | Dědeček bez babičky | Miroslav Špalek | 3:33 | 15 | 3 | 129 | |
13 | MM | CK Holoubkov | Jan Souček | Josef Kváš | 2:54 | 11 | 1 | 125 |
14 | MD | Poprvé spolu | Tomáš Myslivec | Olga Lacinová | 2:58 | 11 | 1 | 125 |
15 | M | LOST 1/2 | Pavel Kubik | 3:20 | 15 | 1 | 125 | |
16 | MD | SELLA MIXELLA | Lenka Schulzová | Jiří Vavruška | 3:16 | 13 | 1 | 113 |
17 | DD | SKP Teplice | Partíková Ivana | Karešová Světla | 3:16 | 13 | 1 | 113 |
18 | DD | Koloshop Team | Tamara Chalupecká | Jitka Gartnerová | 2:57 | 11 | 0 | 110 |
19 | M | Šantora jr. | Jáchym Šantora | 3:19 | 13 | 1 | 107 | |
20 | MD | DLOUHÁNI | Vladimír Dlouhý | Zuzana Dlouhá | 2:56 | 9 | 1 | 105 |
21 | DD | BTK EURO BIKE Praha | Markéta Matoušková | Hana Matoušková | 3:00 | 10 | 100 | |
22 | MD | Zahrádkáři 3 | Ivča Česáková | Matěj Kašpar | 3:01 | 10 | 0 | 98 |
23 | M | Lacina jr. | Vojtěch Lacina | 3:15 | 11 | 1 | 95 | |
24 | DD | RHC v rozkladu | Karla Jáglová | Eva Pyková | 2:58 | 9 | 0 | 90 |
25 | MD | JJ team | Jana Jiránková | Jan Šembera | 3:30 | 12 | 2 | 90 |
26 | M | SK Žizníkov | Martin Wendler | 3:40 | 14 | 2 | 90 | |
27 | MM | Pupkani Teplice | Robert Pleticha | Jan Bradáč | 3:01 | 9 | 88 | |
28 | R | masna Ltm A | Josef Kalina | Josefína Kalinová | 2:55 | 7 | 0 | 70 |
29 | DD | TOO MUCH CUP | Zuzana Mocová | Alena Šálková | 3:03 | 7 | 64 | |
30 | D | MaPa | Martina Paatzová | 3:16 | 8 | 1 | 63 | |
31 | D | Šlape To | Markéta Hyšplerová | 3:18 | 8 | 1 | 59 | |
32 | MD | Pivovar Kocour | Jana Chrudimská | Alexandr Kotačka | 3:16 | 9 | 58 | |
33 | R | Rudý koně z Hanžbůrku | Ivo Černý | Oldřich Černý | 2:48 | 5 | 0 | 50 |
34 | R | masna Ltm B | Gabriela Kalinová | Eliška Kalinová | 2:55 | 5 | 0 | 50 |
35 | MD | Afterparty | Tereza Němec | Jakub Němec | 3:15 | 8 | 50 | |
36 | MD | Nerozmyslíme si to? | Hana Lamošová | Petr Klouček | 3:23 | 9 | 44 | |
37 | DD | Zahrádkáři 2 | Eliška Česáková | Alice Česáková | 3:23 | 9 | 44 | |
38 | M | Hrbatý pes | Jiří Fišer | 2:30 | 4 | 0 | 40 | |
39 | MD | Šantoráci | Daniel Šantora | Věra Šantorová | 3:39 | 8 | 2 | |
40 | R | Patrola | Luděk Dvořák | Kubík Bříza | 3:34 | 2 | -48 |
Galerie vítězů PK 2022
Rodinné týmy
Dámské dvojice
Smíšené páry
Mužské dvojice
Muži jednotlivci
Výsledky 9.ročníku 2.10.2022 absolutní klasifikace
po kategoriích v sekci výsledky
Název | ||||||
Pořadí | KAT. | dvojice | 1.ČLEN | 2.ČLEN | Čas | Body |
1 | M | SKAJP! | Josef Nestler | 3:07 | 231 | |
2 | MM | Chromý kůň a Anička | Petr Marusič | Olda Novák | 3:06 | 213 |
3 | MM | LTM - JT Team | Jakub Němec | Patrick Stephens | 3:02 | 211 |
4 | M | Prachatice 17:17 | Petr Neužil | 3:17 | 211 | |
5 | MM | MMB Třebenice | Jiří Pecánek | Petr Čuchal | 3:00 | 200 |
6 | MD | Zahrádkáří | Jana Zmítková | Jiří Zmítko | 3:04 | 197 |
7 | MM | Poklidné stáří | Jiří Voska | Jan Kaiser | 3:05 | 190 |
8 | M | Dědeček bez babičky | Miroslav Špalek | 3:04 | 182 | |
9 | DD | Zrzavé SPECky | Jana Šemberová | Iva Jiránková | 2:58 | 180 |
10 | MM | Selláci | Martin Talpa | Honza Beer | 3:09 | 177 |
11 | MM | Masna LTM | Josef Kalina | Jiří Cepník | 2:58 | 170 |
12 | M | Šantorák ml. | Jáchym Šantora | 3:02 | 166 | |
13 | MM | Los Vorlos | Tomáš Šimek | Jiří Pelnář | 3:08 | 164 |
14 | DD | BTK EURO BIKE Praha | Hana Matoušková | Markéta Matoušková | 2:54 | 160 |
15 | R | Skupina A | Tonda Cabalka | Aleš Cabalka | 2:54 | 160 |
16 | MD | Zahrádkáři | Julek Česák | Ivča Česáková | 2:56 | 160 |
17 | M | Osamělý myslivec | Tomáš Myslivec | 2:59 | 160 | |
18 | MD | DLOUHÁNI | Vladimír Dlouhý | Zuzana Dlouhá | 2:59 | 160 |
19 | MD | BEZ NÁŠLAPŮ | Světla Karešová | Pavel Majer | 3:01 | 158 |
20 | MM | MMB Třebenice | Jan Krátký | Oldřich Raus | 3:02 | 156 |
21 | MD | 2v1 | Zdeněk Hora | Iva Hasnedlová | 3:07 | 156 |
22 | DD | ALLENKY | Alena Štorcová | Lenka Schulzová | 3:06 | 148 |
23 | M | SK Žizníkov | Martin Wendler | 3:34 | 147 | |
24 | MD | Laciňáci | Vojtěch Lacina | Olga Lacinová | 3:02 | 146 |
25 | MM | CK Holoubkov | Jan Souček | Josef Kváš | 2:55 | 145 |
26 | MM | Pupkani Teplice | Robert Pleticha | Jan Bradáč | 2:57 | 135 |
27 | DD | Koloshop Team | Tamara Chalupecká | Jitka Gartnerová | 3:09 | 132 |
28 | M | BTK EURO BIKE Praha | Michal Matoušek | 3:10 | 130 | |
29 | MD | Žívovi | Petr Živec | Hana Živcová | 2:52 | 125 |
30 | MD | LOST | Pavel Kubík | Daniela Kubíková | 2:58 | 120 |
31 | MM | Beta Ursus | Pavel Ptáček | Pavel Stejskal | 3:17 | 116 |
32 | M | AnVeKa | Karel Lapáček | 2:54 | 115 | |
33 | R | Zahrádkáři | Michaela Česáková | Alice Česáková | 3:00 | 115 |
34 | M | Georgeos | Radovan Čížek | 3:15 | 115 | |
35 | MD | Splašený pedály | Tomáš Záruba | Jarmila Pazderková | 3:13 | 109 |
36 | MD | Vlastislav team | Natálie Baránková | David Svoboda | 2:56 | 105 |
37 | MD | Zahrádkáři | Eliška Česáková | Šimon Puškáš | 3:06 | 103 |
38 | MD | Houbaři | Anna Porubčanová | Ondřej Ekrt | 3:11 | 103 |
39 | MD | Pivovar Kocour | Jana Chrudimská | Alexandr Kotačka | 3:05 | 100 |
40 | D | Bludimíry | Alča Šálková | Zuzka Mocová | 3:08 | 99 |
41 | DD | jedeme pro radost | Veronika Mišáková | Hana Lamošová | 2:42 | 85 |
42 | DD | Kackac2 | Kateřina Stanislavová | Kateřina Švihlová | 2:45 | 85 |
43 | MD | RoHys | Radek Hyšpler | Markéta Hyšplerová | 3:33 | 74 |
44 | R | Hazenburger | Ivo Černý | Oldřich Černý | 2:37 | 60 |
45 | M | Šantoráci | Dan Šantora | 3:40 | 25 | |
46 | M | GaySport.cz | Vladimír Černohorský | 2:47 | 20 | |
47 | MM | Biketeam Litoměřice | Milan Bér | Luboš Pospíšil | DNS | |
48 | R | Kresťaci | Kresta Jan | Kresta Filip | DNS |
Výsledky 8.ročníku Podzimního kontrolbraní, 3.10.2021
Kategorie Rodinné týmy
Název | |||||
Pořadí | dvojice | 1.ČLEN | 2.ČLEN | Čas | Body |
1 | Zahrádkáři | Míša Česáková | Ája Česáková | 2:58 | 165 |
2 | ANMA | Anežka Kalistová | Martin Kalista | 2:47 | 50 |
3 | Olina & Vojta | Olga Lacinová | Vojta Lacina | 1:30 | 30 |
Kategorie dámy
Název | ||||
Pořadí | dvojice | 1.ČLEN | Čas | Body |
1 | Do tmy doma | Martina Rosická | 2:38 | 100 |
Kategorie dámské dvojice
Název | |||||
Pořadí | dvojice | 1.ČLEN | 2.ČLEN | Čas | Body |
1 | Koloshop Team | Tamara Chalupecká | Jitka Gartnerová | 2:57 | 165 |
2 | MULTIfíbí | Jana Šemberová | Iva Jiránková | 2:59 | 145 |
3 | BTK EURO BIKE Praha | Hana Matoušková | Markéta Matoušková | 2:58 | 135 |
4 | Kuřecí kombo | Tereza Nosková | Barbora Nosková | 2:56 | 125 |
Kategorie smíšené dvojice
Název | |||||
Pořadí | dvojice | 1.ČLEN | 2.ČLEN | Čas | Body |
1 | Zahrádkáři | Jana Zmítková | Jiří Zmítko | 2:52 | 210 |
2 | SELLA genderově korektní | Martin Talpa | Lenka Schulzová | 2:57 | 195 |
3 | Zahrádkáři | Julek Česák | Ivča Česáková | 2:59 | 175 |
4 | DLOUHÁNI | Vladimír Dlouhý | Zuzana Dlouhá | 2:48 | 165 |
5 | Žívovi | Hanka Živcová | Petr Živec | 2:50 | 155 |
6 | jedeme na výlet | Marek Hejhal | Jitka Sochůrková | 2:55 | 155 |
7 | Myslivecká dvojka | Tomáš Myslivec | Lenka Myslivcová | 2:56 | 145 |
8 | BEZ NÁŠLAPŮ | Světla Karešová | Pavel Majer | 2:57 | 145 |
9 | Pepani | Pavel Josefus | Kateřina Josefusová | 3:06 | 143 |
10 | LOST II | Pavel Kubík | Alena Šálková | 2:57 | 130 |
11 | Láca team | Ivana Kašková | Jan Lacina | 3:12 | 121 |
12 | Renata a Petr | Renáta Vomelová | Petr Vomela | 3:02 | 111 |
13 | Houbaři | Anna Porubčanová | Ondřej Ekrt | 2:57 | 110 |
14 | Mišáci | Veronika Mišáková | Adam Mišák | 2:57 | 80 |
Kategorie mužské dvojice
Název | |||||
Pořadí | dvojice | 1.ČLEN | 2.ČLEN | Čas | Body |
1 | Mondraker Racing Team 1 | Petr Hruška | Jakub Mokrý | 2:24 | 220 |
2 | Mondraker Racing Team 2 | Tomáš Kulhavý | Michal Kuban | 2:35 | 220 |
3 | Duši z Dušní | Jakub Němec | Lukáš Zdvihal | 2:51 | 210 |
4 | Biketeam LTM | Milan Bér | Luboš Pospíšil | 2:52 | 210 |
5 | Beta Ursus | Pavel Ptáček | Pavel Stejskal | 2:57 | 200 |
6 | Podkoní a žák | Zdeněk Černý | Jan Šembera | 3:00 | 185 |
7 | Masna Ltm | Josef Kalina | Jirka Cepník | 2:47 | 165 |
8 | Prazdny duse | Daniel Skala | Jan Gerlicky | 2:54 | 145 |
9 | Nehybné blechy | Nehyba Radek | Blecha Marek | 2:54 | 140 |
10 | Priváti | Jan Strnad | Jan Smola | 2:57 | 135 |
Kategorie muži
Název | ||||
Pořadí | týmu | 1.ČLEN | Čas | Body |
1 | Chromý koně | Petr Marusič | 2:31 | 220 |
2 | Lazar s Alzheimerem | Štěpán Aubrecht | 2:34 | 220 |
3 | Prachatice 17:17 | Petr Neužil | 2:47 | 220 |
4 | Jura | Jiří Kozelka | 3:02 | 216 |
5 | Skajp! | Josef Nestler | 2:40 | 210 |
6 | Řeporyjští sršáni | Viktor Slavík | 2:52 | 210 |
7 | SK Žizníkov | Martin Wendler | 2:51 | 190 |
8 | Dědeček bez babičky | Miroslav Špalek | 3:13 | 184 |
9 | Poklidné stáří | Jiří Voska | 2:58 | 170 |
10 | AnVeKa | Karel Lapáček | 3:04 | 162 |
11 | BTK EURO BIKE Praha | Michal Matoušek | 3:06 | 158 |
12 | Šantoráci | Dan Šantora | 2:57 | 145 |
13 | Bulf | Karel Landkammer | 3:10 | 125 |
14 | Vláďa | Vladimír Černohorský | 3:08 | 89 |
Absolutní klasifikace 8. ročníku Podzimního kontrolbraní, 3.10.2021
Název | ||||||
Pořadí | KAT. | dvojice | 1.ČLEN | 2.ČLEN | Čas | Body |
1 | MM | Mondraker Racing Team 1 | Petr Hruška | Jakub Mokrý | 2:24 | 220 |
2 | M | Chromý koně | Petr Marusič | 2:31 | 220 | |
3 | M | Lazar s Alzheimerem | Štěpán Aubrecht | 2:34 | 220 | |
4 | MM | Mondraker Racing Team 2 | Tomáš Kulhavý | Michal Kuban | 2:35 | 220 |
5 | M | Prachatice 17:17 | Petr Neužil | 2:47 | 220 | |
6 | M | Jura | Jiří Kozelka | 3:02 | 216 | |
7 | M | Skajp! | Josef Nestler | 2:40 | 210 | |
8 | MM | Duši z Dušní | Jakub Němec | Lukáš Zdvihal | 2:51 | 210 |
9 | M | Řeporyjští sršáni | Viktor Slavík | 2:52 | 210 | |
10 | MD | Zahrádkáři | Jana Zmítková | Jiří Zmítko | 2:52 | 210 |
11 | MM | Biketeam LTM | Milan Bér | Luboš Pospíšil | 2:52 | 210 |
12 | MM | Beta Ursus | Pavel Ptáček | Pavel Stejskal | 2:57 | 200 |
13 | MD | SELLA genderově korektní | Martin Talpa | Lenka Schulzová | 2:57 | 195 |
14 | M | SK Žizníkov | Martin Wendler | 2:51 | 190 | |
15 | MM | Podkoní a žák | Zdeněk Černý | Jan Šembera | 3:00 | 185 |
16 | M | Dědeček bez babičky | Miroslav Špalek | 3:13 | 184 | |
17 | MD | Zahrádkáři | Julek Česák | Ivča Česáková | 2:59 | 175 |
18 | M | Poklidné stáří | Jiří Voska | 2:58 | 170 | |
19 | MM | Masna Ltm | Josef Kalina | Jirka Cepník | 2:47 | 165 |
20 | MD | DLOUHÁNI | Vladimír Dlouhý | Zuzana Dlouhá | 2:48 | 165 |
21 | DD | Koloshop Team | Tamara Chalupecká | Jitka Gartnerová | 2:57 | 165 |
22 | R | Zahrádkáři | Míša Česáková | Ája Česáková | 2:58 | 165 |
23 | M | AnVeKa | Karel Lapáček | 3:04 | 162 | |
24 | M | BTK EURO BIKE Praha | Michal Matoušek | 3:06 | 158 | |
25 | MD | Žívovi | Hanka Živcová | Petr Živec | 2:50 | 155 |
26 | MD | jedeme na výlet | Marek Hejhal | Jitka Sochůrková | 2:55 | 155 |
27 | MM | Prazdny duse | Daniel Skala | Jan Gerlicky | 2:54 | 145 |
28 | MD | Myslivecká dvojka | Tomáš Myslivec | Lenka Myslivcová | 2:56 | 145 |
29 | M | Šantoráci | Dan Šantora | 2:57 | 145 | |
30 | MD | BEZ NÁŠLAPŮ | Světla Karešová | Pavel Majer | 2:57 | 145 |
31 | DD | MULTIfíbí | Jana Šemberová | Iva Jiránková | 2:59 | 145 |
32 | MD | Pepani | Pavel Josefus | Kateřina Josefusová | 3:06 | 143 |
33 | MM | Nehybné blechy | Nehyba Radek | Blecha Marek | 2:54 | 140 |
34 | MM | Priváti | Jan Strnad | Jan Smola | 2:57 | 135 |
35 | DD | BTK EURO BIKE Praha | Hana Matoušková | Markéta Matoušková | 2:58 | 135 |
36 | MD | LOST II | Pavel Kubík | Alena Šálková | 2:57 | 130 |
37 | DD | Kuřecí kombo | Tereza Nosková | Barbora Nosková | 2:56 | 125 |
38 | M | Bulf | Karel Landkammer | 3:10 | 125 | |
39 | MD | Láca team | Ivana Kašková | Jan Lacina | 3:12 | 121 |
40 | MD | Renata a Petr | Renáta Vomelová | Petr Vomela | 3:02 | 111 |
41 | MD | Houbaři | Anna Porubčanová | Ondřej Ekrt | 2:57 | 110 |
42 | D | Do tmy doma | Martina Rosická | 2:38 | 100 | |
43 | M | Vláďa | Vladimír Černohorský | 3:08 | 89 | |
44 | MD | Mišáci | Veronika Mišáková | Adam Mišák | 2:57 | 80 |
45 | R | ANMA | Anežka Kalistová | Martin Kalista | 2:47 | 50 |
46 | R | Olina & Vojta | Olga Lacinová | Vojta Lacina | 1:30 | 30 |
STARTOVNÍ LISTINA 3.10.3021
SČ | St.čas | KAT. | NÁZEV DVOJICE | 1.člen | 2.člen |
1 | 11:00 | DD | Dvě Jany ze Stropníku | Jana Lužinová | Jana Matoušková |
2 | 11:00 | R | ANMA | Anežka Kalistová | Martin Kalista |
3 | 11:02 | DD | Koloshop Team | Tamara Chalupecká | Jitka Gartnerová |
4 | 11:02 | DD | MULTIfíbí | Jana Šemberová | Iva Jiránková |
5 | 11:04 | MM | Masna Ltm | Josef Kalina | Jirka Cepník |
6 | 11:04 | MD | Houbaři | Anna Porubčanová | Ondřej Ekrt |
7 | 11:06 | MD | DLOUHÁNI | Vladimír Dlouhý | Zuzana Dlouhá |
8 | 11:06 | MD | Mišáci | Veronika Mišáková | Adam Mišák |
9 | 11:08 | MM | Duši z Dušní | Jakub Němec | Lukáš Zdvihal |
10 | 11:08 | MM | Beta Ursus | Pavel Ptáček | Pavel Stejskal |
11 | 11:10 | MM | Prosecco | Petr Marusič | Jiří Janouch |
12 | 11:10 | M | Dědeček bez babičky | Miroslav Špalek | |
13 | 11:12 | MM | Biketeam LTM | Milan Bér | Luboš Pospíšil |
14 | 11:12 | M | SK Žizníkov | Martin Wendler | |
15 | 11:14 | MM | Lazar s Alzheimerem | Radovan Čížek | Štěpán Aubrecht |
16 | 11:14 | MD | BEZ NÁŠLAPŮ | Světla Karešová | Pavel Majer |
17 | 11:16 | MM | Priváti | Jan Strnad | Jan Smola |
18 | 11:16 | MM | Prazdny duse | Daniel Skala | Jan Gerlicky |
19 | 11:18 | M | Poklidné stáří | Jiří Voska | |
20 | 11:18 | M | Jura | Jiří Kozelka | |
21 | 11:20 | MD | Myslivecká dvojka | Tomáš Myslivec | Lenka Myslivcová |
22 | 11:20 | MD | Pepani | Pavel Josefus | Kateřina Josefusová |
23 | 11:22 | MD | Šantoráci | Věrka Šantorová | Dan Šantora |
24 | 11:22 | D | Do tmy doma | Martina Rosická | |
25 | 11:24 | MM | Nehybné blechy | Nehyba Radek | Blecha Marek |
26 | 11:24 | M | Prachatice 17:17 | Petr Neužil | |
27 | 11:26 | MD | Zahrádkáři | Julek Česák | Ivča Česáková |
28 | 11:26 | M | Jáchym | Jáchym Šantora | |
29 | 11:28 | R | Zahrádkáři | Míša Česáková | Ája Česáková |
30 | 11:28 | DD | Kuřecí kombo | Tereza Nosková | Barbora Nosková |
31 | 11:30 | R | Olina & Vojta | Olga Lacinová | Vojta Lacina |
32 | 11:30 | M | Vláďa | Vladimír Černohorský | |
33 | 11:32 | MD | SELLA genderově korektní | Martin Talpa | Lenka Schulzová |
34 | 11:32 | MM | Mondraker Racing Team 1 | Petr Hruška | Jakub Mokrý |
35 | 11:34 | MM | Podkoní a žák | Zdeněk Černý | Jan Šembera |
36 | 11:34 | DD | BTK EURO BIKE Praha | Hana Matoušková | Markéta Matoušková |
37 | 11:36 | MM | Mondraker Racing Team 2 | Tomáš Kulhavý | Michal Kuban |
38 | 11:36 | MD | Renata a Petr | Renáta Vomelová | Petr Vomela |
39 | 11:38 | MD | jedeme na výlet | Marek Hejhal | Jitka Sochůrková |
40 | 11:38 | MD | LOST II | Pavel Kubík | Alena Šálková |
41 | 11:40 | M | BTK EURO BIKE Praha | Michal Matoušek | |
42 | 11:40 | MD | Láca team | Ivana Kašková | Jan Lacina |
43 | 11:42 | MD | Žívovi | Hanka Živcová | Petr Živec |
44 | 11:42 | M | AnVeKa | Karel Lapáček | |
45 | 11:44 | MD | Zahrádkáři | Jana Zmítková | Jiří Zmítko |
46 | 11:44 | M | Bulf | Karel Landkammer | |
47 | 11:46 | M | Řeporyjští sršáni | Viktor Slavík | |
48 | 11:46 | M | Skajp! | Josef Nestler |
Pokyny před letošním ročníkem
1.10.2021
Ahoj!
Připravili jsme pro Vás 19 kontrol zakrslených na klasické turistické mapě 1 :25 000.
Budou označeny tradičně bílooranžovým lampiony 15x15 cm. Každá kontrola bude ohodnocena 10 body.
Také tradičně zařazujeme 2 série kontrol, které budou ohodnoceni navíc 15 body,
vyhlídkovou a vodní.
Startovat budeme podle startovní listiny (vyvěsíme na webu v sobotu odpoledne) od 11 hod po 2 jednotkách
a 2 minutách.
Doporučená výbava : zámek na kolo (jedna kontrola bude dosažitelná pouze pěšky,
takže jednotlivci nebudou mít hlídání)
Úpravy v mapě: v okolí kontrol jsme se snažili vyškrtnout z mapy cesty neprůjezdné,
ale v rozsahu celé mapy je to nemožné. Doporučujeme používat cesty značené či zpevněné.
Fotky ze 7.ročníku zde
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 7.ROČNÍKU PODZIMNÍHO KONTROLBRANÍ- 4.10.2020
absolutní pořadí
Název | |||||||
Pořadí | KAT. | dvojice | 1.ČLEN | 2.ČLEN | Start | Čas | Body |
1 | M | MTBO Kolotoč | Petr Pruner | 2:41 | 230 | ||
2 | M | Skajp! | Josef Nestler | 2:51 | 230 | ||
3 | M | Prachatice 17:17 | Petr Neužil | 2:52 | 230 | ||
4 | MM | Chromý koně | Petr Marusič | Vladimír Zborník | 2:55 | 230 | |
5 | MM | Klacky.cz | Petr Bašus | Jan Čižinský | 2:56 | 230 | |
6 | M | Jura | Jirka Kozelka | 2:59 | 220 | ||
7 | M | Řeporyjští sršáni | Viktor Slavík | 3:03 | 214 | ||
8 | M | Los Vorlos | Tomáš Šimek | 2:50 | 210 | ||
9 | MM | SELLA BIKE | Martin Talpa | Jan Beer | 2:58 | 210 | |
10 | M | Dědeček | Míra Špalek | 3:00 | 210 | ||
11 | M | Hrbatý pes | Jiří Fišer | 2:54 | 200 | ||
12 | MD | Dlouháni | Ivča Hasnedlová | Vladimír Dlouhý | 2:55 | 200 | |
13 | MM | BETA URSUS | Pavel Ptáček | Pavel Stejskal | 2:55 | 200 | |
14 | MD | Pivovar Kocour | Jana Chrudimská | Alexandr Kotačka | 3:00 | 200 | |
15 | M | SK Žizníkov | Martin Wendler | 3:16 | 198 | ||
16 | MD | BTK EURO BIKE Praha | Michaela Matoušková | Michal Matoušek | 2:41 | 190 | |
17 | MD | BEZ NÁŠLAPŮ | Světla Karešová | Pavel Majer | 2:46 | 190 | |
18 | DD | BTK EURO BIKE Praha | Markéta Matoušková | Hana Matoušková | 2:49 | 190 | |
19 | MD | Masna Ltm | Josef Kalina | Gabriela Kalinova | 2:54 | 190 | |
20 | M | AnVeKa | Karel Lapåček | 2:56 | 190 | ||
21 | MM | Biketeam LTM | Milan Bér | Luboš Pospíšil | 3:02 | 186 | |
22 | MD | VIPVIP hurá | Milan Horký | Vanda Ondráčková | 2:37 | 180 | |
23 | DD | Koloshop Team | Tamara Chalupecká | Jitka Gartnerová | 2:46 | 180 | |
24 | MD | Zřejmě dobrej oddíl | Petr Kneř | Jana Šilarová | 2:54 | 180 | |
25 | MM | LITOlidi | Vojtěch Jirmus | Vít Kamenický | 2:58 | 180 | |
26 | M | PVP | Jan Picka | 2:59 | 180 | ||
27 | MD | Robotron SV - Regal | Jana Zmítková | Jiří Zmítko | 3:02 | 171 | |
28 | DD | RHC Bikeriding | Eva Pyková | Karla Jáglová | 2:40 | 170 | |
29 | MD | Štěkačka | Kateřina Josefusová | Štěpán Turnovský | 2:54 | 170 | |
30 | MD | Pepani | Kateřina Josefusová | Pavel Josefus | 2:55 | 170 | |
31 | M | SNS Smržovka | Martin Würz | 2:43 | 165 | ||
32 | MM | Paul Newman Racing Team | Filip Němec | Matěj Řezníček | 2:54 | 165 | |
33 | MD | Dezorientovaní bizoni | Martina Špádová | Karel Špáda | 2:58 | 160 | |
34 | MD | Dan & Věrka | Daniel Šantora | Věra Šantorová | 3:06 | 158 | |
35 | MD | Kudy kam? | Michal Zych | Tereza Živcová | 3:02 | 156 | |
36 | MM | Pupkani | Robert Pleticha | Honza Bradáč | 3:01 | 153 | |
37 | M | LitoMil | Václav Novák | 3:01 | 148 | ||
38 | DD | VeGa | Gabriela Lyžbická | Veronika Roudná | 2:41 | 145 | |
39 | R | Olina & Vojta | Olga Lacinová | Vojtěch Lacina | 2:45 | 145 | |
40 | DD | výletnice | Veronika Mišáková | Šárka Fílová | 2:51 | 145 | |
41 | M | GaySport.cz | Vladimír ČERNOHORSKÝ | 2:56 | 135 | ||
42 | MD | Žívovi | Hanka Živcová | Petr Živec | 2:44 | 130 | |
43 | MM | Prazné duše | Michal Radvan | Daniel Skála | 3:10 | 130 | |
44 | MD | Nás nehledejte | Martin Hrbatý | Michaela Náprstková | 2:31 | 125 | |
45 | MD | Jatomi | Jarmila Pazderková | Tomáš Záruba | 2:53 | 125 | |
46 | D | Řeporyjští sršáni | Kateřina Slavíková | 2:36 | 120 | ||
47 | DD | Petráňa bike team | Petra Svobodová | Anna Vlčková | 3:12 | 91 | |
48 | MD | obor chemie | Eliška Pazderková | Jan Hrudka | 2:43 | 90 | |
49 | R | Gepardi | Adélka Mišáková | Fanda Mišák | 2:54 | 60 |
KOMPLETNÍ VÝSLEDKY 7. ROČNÍKU PODZIMNÍHO KONTROLBRANÍ
v sekci Výsledky
|
Pokyny k závodu
5.10.2019 13:15
- prezence do 11:45 v hospodě , obdržíte průkazku a popis kontrol
-Mapu v měřítku 1:25 000 obdržíte na startu
- umístěno 20 kontrol po 10 bodech
- Bodování navíc- 3 série po 15 bodech zvýrazněné v mapě,popisu kontrol a průkazce různými barvami
modře -vodní +15 b.
zeleně - myslivecká +15 b.
vyhlídky - černě +15 b.
maximální počet získaných bodů, tedy 245 bodů
- časový limit 3 hodiny, pozdní příjezd - za každou minutu 2 body penalizace
- Startujeme podle startovní listiny, bude zde vystavena v 15 hodin
první startující ve 12:00
6.Podzimní kontrolbraní se uskuteční v neděli 6.10.2019 opět s centrem
v Kocourově u Milešova.
Z loňského ročníku
Zde můžete si prohlédnout postupy závodníků
https://labs.strava.com/flyby/viewer/#1890384630?c=u2czksf7&z=D&t=1RkW54&a=9vqscLEAs3A
a jak jel vítěz Josef Nestler:
https://www.strava.com/activities/1890384630
Fotky z letošního ročníku jsou umístěny zde.
V tomto krásném terénu najdi za 3 hodiny 18 kontrol a máš vyhráno.
Byla by chyba se nezúčastnit. Tak se přihlaš a zažij něco nového.
5.Podzimní kontrolbraní
7.10.2018, hospůdka Kocourov u Milešova
Letošní již 5.ročník cyklistického orientačního závodu dvojic i jednotlivců "Podzimní kontrolbraní" proběhne v neděli
7.října 2018 v okolí Kocourova u Milešova.
Všichni jsou srdečně zváni!
Startovní listina -Podzimní kontrolbraní 2017 |
|||||
SČ | St.čas | KAT. | 1.člen | 2.člen | Název dvojice |
1 | 11:00 | MD | Alexandr Koráb | Ivana Korábová | SMĚLE VPŘED |
2 | 11:00 | DD | Sona Staniekova | Tatiana | Paloucek A |
3 | 11:00 | R | Radek Penížek | Viktorie Penížková | PEPEVR |
4 | 11:02 | DD | Jana Pernikova | Jana Loubrova | Paloucek B |
5 | 11:02 | MD | Lenka Fenclová | Śtěpán Novák | Hlavně nebreč! |
6 | 11:02 | MM | Jaroslav Hradecký | Jaroslav Hradecký | OK Doksy |
7 | 11:04 | MD | Martin Kalista | Lenka Kalistová | LK Abertamy |
8 | 11:04 | MM | Jan Smola | Milan Huml | TAKÁŽ PAKÁŽ |
9 | 11:04 | DD | Irena Baxova | Lenka Smolova | Paloucek C |
10 | 11:06 | R | Jaroslav Bejbl | Filip Bejbl | Maxici |
11 | 11:06 | DD | Sarka Jezkova | Renca Zatloukalova | Paloucek D |
12 | 11:06 | MS | Josef Kalina st. a ml. | Gabriela Kalinová | řezníci a řeznice |
13 | 11:08 | DD | Petra Bradáčová | Petra Eiglerová | Alchymistky |
14 | 11:08 | MM | Jan Strnad | Jan Rittich | Priváti |
15 | 11:08 | MD | Iva Skrbková | Alexandr Kotačka | ATC Kokořín |
16 | 11:10 | DD | Radka Černá | Lucie Budajová | pohodářky |
17 | 11:10 | MD | Hana Krocová | Míla Kroc | Lesní skřítci |
18 | 11:10 | R | Richard Geisler | Michal Geisler | Malokyšičáci |
19 | 11:12 | DD | Jitka Gartnerová | Tamara Kučerová | Kološrotky |
20 | 11:12 | MD | Tomáš Rotek | Kristýna Koberová | Lysá Rota |
21 | 11:12 | M | Miroslav Špalek | dědeček bez babičky | |
22 | 11:14 | DD | Jana Šemberová | Romana Cabalková | FITmačky |
23 | 11:14 | R | Josef Filip | Julie Janů | Bahýnko a loužičky :) |
24 | 11:14 | D | Karla Jáglová | KAPA | |
25 | 11:16 | MD | Daniel Šantora | Věra Šantorová | Šantoráci |
26 | 11:16 | R | Olina Lacinová | Vojta Lacina | Sprinteři z Královských Vinohrad :-) |
27 | 11:16 | MD | Josef Paclt | Lošťáková Ivana | Sokol Hřivice |
28 | 11:18 | MM | Vít Grindler | Pavel Kubík | Easy riders |
29 | 11:18 | DD | Veronika Mišáková | Šárka Fílová | Výletnice |
30 | 11:18 | MD | Michaela Matoušková | Michal Matoušek | BTK EURO BIKE Praha |
31 | 11:20 | MM | Radovan Čížek | Štěpán Aubrecht | Výletníci |
32 | 11:20 | M | Josef Nestler | Skajp Mirošovice | |
33 | 11:20 | R | PAVEL ŠTĚPÁNEK | MAREK ŠTĚPÁNEK | WHITERAT2 |
34 | 11:22 | MM | Martin Wendler | Martin Zemek | Cyklobuci |
35 | 11:22 | R | Jakub Štochl | Martin Štochl | makjak |
36 | 11:22 | M | Vojtěch Stránský | Dexter Cycling | |
37 | 11:24 | DD | Markéta Matoušková | Hana Matoušková | BTK EURO BIKE Praha |
38 | 11:24 | M | Jiří Fišer | Hrbatý pes | |
39 | 11:24 | MD | Milan Bílý | Irena Bílá | Jak se zbavit učitelky |
40 | 11:26 | M | Tomáš Šimek | Los Vorlos | |
41 | 11:26 | MD | Jan Hemer | Markéta Hemerová | Pepíci |
42 | 11:26 | M | Pohořalý Hugo | Pohořalý Hugo | |
43 | 11:28 | MD | PAVLA STEPANKOVA | ROMAN HUZYC | WHITERAT1 |
44 | 11:28 | D | Pohořalá Karolína | Pohořalá Karolína | |
45 | 11:28 | M | Petr Blacký | Mountain Goats | |
46 | 11:30 | D | Helena Valentová | OK Pohoda | |
47 | 11:30 | MM | Zdeněk Černý | Jan Šembera | Jezevec a Mravenec |
48 | 11:30 | MS | Pohořalý Dobroslav | Pohořalý Dobroslav | |
49 | 11:32 | MM | Marek Blecha | Marek Hejhal | požitkáři |
50 | 11:32 | M | Petr Svoboda | MTBO Slaný | |
51 | 11:32 | DD | Zuzka Frankova | Zdenka Jankovicova | Paloucek E |
52 | 11:34 | DD | Gabca Brzokoupilova | to se jeste nevi | Paloucek F |